Sms Gönderme, Sms Programı, Cep Telefonuna Sms Sms Gönderme, Sms Programı, Cep Telefonuna Sms Sms Gönderme, Sms Programı, Cep Telefonuna Sms
Sms Gönderme, Sms Programı, Cep Telefonuna SmsSms Gönderme, Sms Programı, Cep Telefonuna Sms
Sms Gönderme, Sms Programı, Cep Telefonuna Sms
Sms Gönderme, Sms Programı, Cep Telefonuna Sms
ACER NOTEBOOK Ana Sayfa Ürünlerimiz Yazılımlar Online Satış Referanslarımız İletişim

Site İçi Arama:

ACER NOTEBOOK

SMS

 

Otomesaj Nedir?

Otomesaj - Otomatik Mesaj 105 Otomesaj, şirketler ve bireyler için otomatik ve toplu mesaj (e-posta veya sms) gönderme sistemidir. Eklediğiniz müşteri veya arkadaşlarınıza günü geldiğinde otomatik olarak doğum günü, bayram tebriği veya tanımladığınız mesajları gönderir.

Yabancı müşterisi bulunan şirketler (Oteller, İthalat ve İhracat yapan şirketler) için ise dokuz yabancı dilde (İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça, Flemenkçe, Fince, İşveççe, Norveççe ve Danca)  mesaj kalıpları vardır.

Müşterilerinizi gruplayarak, gruplara hangi mesajların gideceğine karar verebilirsiniz. Böylece farklı müşteri kitlenizi otomesaj sisteminden yönetebilirsiniz.

Müşterilerinize mesajları ister SMS ister E-Posta ya da her ikisiyle de gönderebilirsiniz. Operatörden bağımsız olarak tüm müşterilerinize kendi şirket isminizle SMS gönderin. Üstelik de en ekonomik şekilde. SMS kullanmak için dosyalarca evrak hazırlamanıza gerek yok. Hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Otomesaj tamamen Internet üzerinden çalışmaktadır. Böylece bilgisayarınıza herhangi bir program ya da e-posta sistemi kurmak zorunda kalmazsınız. Sadece müşterilerinizi ekleyin ve mesajların otomatik gitmesini izleyin. Atılan veya atılacak mesajların raporlarına istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

 

Neden Otomesaj?

Müşterilerinizin ve çevrenizin özel günlerini unutmayın, hatırlanın.

Duyuru ve mesajlarınızı onlara ulaştırın.

Otomesaj ile bayram ya da doğum günü tarihlerini hatırlamak zorunda değilsiniz. Sistemde her yıl bayram mesajlarının tarihleri otomatik olarak güncellenir. Doğum Günü ve Evlilik Yıldönümü tebrikleri ise sistem tarafından sizin adınıza atılır.

Kendi özel mesaj kalıplarınız ile istediğiniz duyuru ve haberi de müşterilerinize ulaştırabilirsiniz.

a
Referanslar

Dünya'nın en iyi 4. Oteli Olan Delphin Deluxe Otomesaj kullanıyor.

Otomesaj, bugün birey ve şirketlerden oluşan geniş bir kesim tarafından kullanılmaktadır. Yabancı dildeki mesaj kalıplarımız sayesinde otel referanslarımız oldukça geniştir.

a
Faydaları

Hazırladığınız e-posta mesajlarının spam filtrelerine takılmaması sayesinde müşterilerinize doğrudan ulaşın.

Günümüzde reklam içerikli spam (junk, önemsiz) mesajların sayısı sürekli artmaktadır.  Bu sebeple küçük kurumların gönderdikleri mesajlar da spam olarak algılanabilmektedir. Otomesaj sistemindeki mesajlar gerekli tüm kontrol ve kayıtları yapılmış sunuculardan atıldığı için spam filtrelerine takılmamaktadır.

a
50 Kişi Bedava

Hemen üye olun, 50 kişiye kadar ücretsiz ekleyin.

Otomesaj'ı denemek çok kolay. Sağda bulunan Üye Ol 'a basarak hemen ücretsiz üye olabilirsiniz. Otomesaj'ı deneyerek keşfedin.

Neden Otomesaj?

Bir ürünü ya da hizmeti satmak ya da satamamakla herşey bitmiyor. Günümüzde müşterilerle ilişki 'özel önem ve özel yönetim' istiyor. Günümüzün moda kavramlarından biri olan CRM (Müşteri İlişkileri Yönetimi) konusunda şirketler farklı çalışmalar yapıyor. Bazıları bu hizmeti 'dışardan' almayı tercih ederken büyük bölümü kendi kaynaklarına başvuruyor.

Fakat bu işlem nasıl gerçekleşirse gerçekleşsin, amaç her zaman müşteri ile şirket arasındaki bağları koparmamakta yatıyor. Müşterilerle ilişkilerin sağlam bir altyapıya dayanması gerekiyor. Şirketlerin müşterilerle yakın bağlar kurmasını sağlamanın en güzel yöntemlerinden biri müşteriye her zaman yanında olduğu hissini vermekten geçmekte. Bu doğrultuda şirketler çeşitli etkinlikler düzenleyerek, çeşitli medya araçlarında reklamlar vererek, kataloglar düzenleyip müşterilerine yollayarak özel haberlerini müşterilerine ulaştırıyorlar.

Günümüzde bu işlemlerin teknolojiyi kullanarak daha hızlı, güvenilir ve etkili yapılması artık bir zorunluluk oldu. Bu doğrultuda karşımıza bu işlemleri sağlam teknolojik altyapısı ve kullanılabilirliliği ile otomesaj.com çıkıyor.

Otomesaj sistemi müşteri odaklı bir sistemdir ve her işlem müşteri üzerinden gerçekleşmektedir. Bu yüzden müşteriler üzerinde yeterli sayıda işlem yapılması kullanıcıya sağlanmaktadır. Bunların en önemlisi müşteri gruplamasıdır.

Müşteriler sisteme kullanıcılar tarafından eklenirken grupları da belirlenecektir. Kullanıcılar kendilerine ait grupları da yaratabilirler. Bu gruplar müşterilere mesaj gönderirken kolaylık sağlayacaktır. otomesaj.com şirketler tarafından müşterilerine tebrik mesajlarını istedikleri zamanda çeşitli kategorilerde ulaştırmasını sağlayacaktır.

 

 

Kullanım Alanları

Eğitim
Sınav tarihi bildirimi
Ders programı hatırlatma
Yoklama sonuçlarının velilere iletimi
Velilere toplantı günü bildirilmesi
Finans/Bankacılık
Bakiye, ekstre bilgisi
Yatırım araçları bilgisi sorgulanması
Döviz bilgisi
Fon bilgisi
Repo oranları
Sigorta
Ödeme tarihlerinin bildirilmesi / sorgulanması
CRM kayıtlarının değerlendirilmesi
Bakiye bilgisi / sorgulanması
Hızlı Tüketim Ürünleri
Promosyon bildirimi
Bayi, satış kadrolarını bilgilendirme
Sahadan sorgulama
Sağlık
Randevu takibi                                   
Periyodik kontrol hatırlatmaları
Aşı programı takibi
Doğum günü takibi
Turizm
Gidiş dönüş, tur bilgisi sorgulanması
CRM kayıtlarının değerlendirilmesi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sms Gönderme, Sms Programı, Cep Telefonuna Sms

www.ly.com.tr alanya
Sms Gönderme, Sms Programı, Cep Telefonuna Sms
alanya yazılım